حضور فعال شرکت خط دریا بندر در همایش و نمایشگاه ICOPMAS 2018

 

   WhatsApp Image 2018 11 26 at 2.42.53 PM  WhatsApp Image 2018 11 26 at 2.49.31 PM  WhatsApp Image 2018 11 26 at 3.03.35 PM

WhatsApp Image 2018 11 26 at 2.49.31 PM  WhatsApp Image 2018 11 26 at 3.03.37 PM  WhatsApp Image 2018 11 27 at 1.34.25 PM

 

سیزدهمین همایش و نمایشگاه سواحل، بنادر و سازه های دریایی ۵ام تا 7ام آذرماه در تهران، هتل المپیک در حالی برگزار گردید که  ۴۰ کشور در آن حضور داشتند و  دستاوردهای خود را در حوزه سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی به دیگر شرکت کنندگان معرفی کردند

شرکت خط دریا بندر نیز با حضور غرفه خود در این نمایشگاه، به ارائه و معرفی توانمندی های بالقوه و بالفعل این شرکت در حوزه لایروبی و هیدروگرافی، جستجو نجات، خدمات دریایی و کشتیرانی پرداخت.

شایان ذکر است در مراسم افتتاحیه، غرفه این شرکت مورد بازدید وزیر محترم راه و شهرسازی، امیردریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش، محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و معاون وزیر و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و در ادامه با برگزاری نشست های تخصصی و صمیمانه با مدیران، کارشناسان دولتی و بخش خصوصی و همچنین فعالان عرصه دریایی راه های گسترش فعالیت ها و ارائه خدمات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مناقصه بندر امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی شرکت خط دریا بندر، این شرکت برنده مناقصه راهبری، تعمیر و نگهداری 6 فروند شناورهای جستجو و نجات بنادر امام خمینی(ره)-آبادان و خرمشهر گردید. شایان ذکر است مدت قرارداد 3 سال و مبلغ قرارداد 256 میلیارد ریال می باشد

رونمایی از دریابندر 6

 

به گزارش روابط عمومی شرکت خط دریا بندر در مورخ 19/11/96 از شناورچند منظوره"دریابندر ۶متعلق به شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر(سهامی عام)  رونمایی گردیدشایان ذکر است این شناور به منظور ارائه خدمات پشتیبانی به پروژههای لایروبی بنادر شمالی کشور  با تلاش و همت کارشناسانو کارگران داخلی در کارگاه شرکت فنی و مهندسی دریایی فن آوران سیراف  واقع در شهرک صنعتی پرندو با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در مدت ۶ ماه ساخته شده است

این شناور دارای 16متر طول، 6متر عرض و 1.1متر آبخور می باشد و دارای قدرت 1000 اسب بخار می باشد. با ورود این شناور به جمع ناوگان لایروبی شرکت خط دریا بندر در شمال کشور توان عملیات لایروبی مضاعف شده و از سویی ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم برای حداقل 20 نفر را به دنبال خواهد داشت. از آنجا که امسال توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری گردیده، این شرکت مفتخر است که در راستای تحقق این شعار ارزنده و حکیمانه گام مثبتی را در راستای توسعه اقتصاد و اشتغال کشور برداشته است.

برنده شدن شرکت خط دریا بندر در مناقصه راهبری، تعمیر و نگهداری شناور جستجو و نجات بندر امیرآباد

 

برنده شدن شرکت خط دریا بندر در مناقصه راهبری، تعمیر و نگهداری شناور جستجو و نجات بندر امیرآباد

پروژه راهبری، تعمیر و نگهداری شناور جستجو و نجات بندر امیرآباد به ارزش تقریبی 46 میلیارد ریال به شرکت خط دریا بندر واگذار شد. طی این قرارداد، شرکت خط دریا بندر متعهد گردید عملیات راهبری، انجام تعمیرات اساسی و دوره ای و نگهداری شناور جستجو و نجات مستقر در بندر امیرآباد را به مدت دو سال به انجام رساند.

واگذاری قرارداد لایروبی احداثی بندر انزلی به شرکت خط دریا بندر


 

 

واگذاری قرارداد لایروبی احداثی بندر انزلی به شرکت خط دریا بندر

 

پروژه لایروبی احداثی بندر انزلی به ارزش بالغ بر 150 میلیارد ریال به شرکت خط دریا بندر واگذار شد. طی این قرارداد، شرکت خط دریا بندر متعهد گردید طی دو سال میزان یک میلیون متر مکعب لایروبی احداثی جهت توسعه بندر انزلی به انجام رساند. در این پروژه از تجهیزات پیشرفته و انواع لایروب های هاپرساکشن و کاتر ساکشن استفاده خواهد شد.

توسعه خدمات رسانی در حوزه فراساحل با ورود یدک کش های دریا بندر 3 و 4 به ناوگان شرکت خط دریا بندر

توسعه خدمات رسانی در حوزه فراساحل

با ورود یدک کش های دریا بندر 3 و 4 به ناوگان شرکت خط دریا بندر

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت خط دریا بندر یدک کش دریا بندر 3 از روز تاریخ 26/5/1395 و همزمان با هفته کرامت، با ورود به منطقه عملیاتی لاوان خدمات رسانی به شرکت نفت فلات قاره را آغاز نمود. این شناور به همراه شناور دریا بندر 4 که مشابه شناور دریا بندر 3 می باشد، با سرمایه گذاری بیش از 15 میلیون دلار توسط شرکت خط دریا بندر خریداری گردیدند. این شناور ها با سال ساخت 2016 و از نوع ASD بوده و با قدرت 5400 اسب بخار و سرعتی معادل 14 مایل دریایی، دارای قدرت مانور و سرعت بسیار بالایی می باشند. شایان ذکر است قرارداد خدمات رسانی شناورهای دریا بندر 3 و 4 با شرکت نفت فلات قاره به مدت 3 سال منعقد گردیده است.

 

 db3
 IMG 9241
 Untitled 1fff
 Untitled 3 copy

تقدیر مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از شرکت خط دریا بندر

تقدیر مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از شرکت خط دریا بندر

در همایشی که بمنظور معرفی دستاوردها و موفقیت های جامعه بندری امام خمینی (ره) در حوزه های بهداشت و ایمنی محیط زیست توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان برگزار شد، از شرکت خط دریا بندر به منظور فعالیت های مفید در این زمینه تقدیر شد. همچنین از آقای مهندس میرصادقی مدیر ناحیه خوزستان شرکت خط دریا بندر که به دعوت اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در این همایش شرکت نموده بودند با اهداء لوح سپاس از سوی مدیر کل محترم تقدیر بعمل آمد. لازم به ذکر است شرکت خط دریا بندر مجری پروژه جستجو و نجات در بنادر آبادان، خرمشهر و آبادان در استان خوزستان می باشد.

واگذاری قرارداد لایروبی بنادر شمال کشور به شرکت خط دریا بندر

واگذاری قرارداد لایروبی بنادر شمال کشور به شرکت خط دریا بندر

پروژه لایروبی بنادر شمالی کشور به ارزش بالغ بر 913 میلیارد ریال به شرکت خط دریا بندر واگذار شد. طی این قرارداد سه فروند لایروب هاپرساکشن سازمان بنادر و دریانوردی به نام های یاسین، خزر و ارس و یک فروند لایروب کاترساکشن به نام شهید رشیدی به مدت 5 سال در اختیار شرکت خط دریا بندر قرار گرفت.

 

اشتراک در خبرنامه

  • دفتر مرکزی تهران نشانی: خیابان وزرا ء خیابان 33 پلاک 25 طبقه ششم
  • شماره تماس تلفن: 88871834-88871842
    فکس: 88871558
  • ایمیل spl@spl.ir